Enige dagen geleden heb ik de kaarten van de Zumo XT (1) ge-update. Nu wil ik morgen een route rijden en heb deze in Basecamp gemaakt en vervolgens naar de GPS doorgezet.
Maar als ik de GPS nu aanzet en de kaart bekijk, krijg ik enkel een leeg groen (later grijs) vlak. Pas als ik uitzoom naar ongeveer het overzicht van half Europa krijg ik weer wegen in beeld. (zie afbeeldingen)
Hoe los ik dit probleem op. Ik heb al een poging gewaagd de kaarten via Garmin Express opnieuw te installeren maar dat heeft niet geholpen.
Het vreemde is dat de GPS dit ook de OSM kaarten en de OnRoute motorkaart doet.
Ook als ik via Mapinstall de kaartsegmenten van Nederland in een afzonderlijk bestand er op zet heeft dit geen resultaat.
Aanvullling: Als ik de GPS op de computer aansluit dan wordt de kaart wel goed getoond!
gedeelte Nederland ontbreekt na kaartupdate 2024.2
- ErikS
- WayPoint relatie
- Berichten: 1140
- Lid geworden op: 10 mei 2004 20:48
- Locatie: Scherpenzeel
- Contacteer:
gedeelte Nederland ontbreekt na kaartupdate 2024.2
- Bijlagen
-
- 41538.png (579.95 KiB) 292 keer bekeken
-
- 42383.png (36.04 KiB) 292 keer bekeken
volg een rijvaardigheidstraining, omdat motorrijden altijd beter (en veiliger) kan!
forced to have a TomTOM in the car and a Zumo XT on my motorbike (BMW R1250RT met TFT and NAV),
and still the Colorado for Geocaching, Cycling and the hike!
forced to have a TomTOM in the car and a Zumo XT on my motorbike (BMW R1250RT met TFT and NAV),
and still the Colorado for Geocaching, Cycling and the hike!
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18272
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: gedeelte Nederland ontbreekt na kaartupdate 2024.2
Het treedt dus bij meerdere kaarten op? Dan zou ik het toestel resetten.
Het met MapInstall bijgeplaatste stuk wel weer weghalen.
Het met MapInstall bijgeplaatste stuk wel weer weghalen.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
- ErikS
- WayPoint relatie
- Berichten: 1140
- Lid geworden op: 10 mei 2004 20:48
- Locatie: Scherpenzeel
- Contacteer:
Re: gedeelte Nederland ontbreekt na kaartupdate 2024.2
Inderdaad. Na het toestel gereset te hebben werkt alles weer.
Vraag is nu dus waardoor het ontstaan is!
Vraag is nu dus waardoor het ontstaan is!
volg een rijvaardigheidstraining, omdat motorrijden altijd beter (en veiliger) kan!
forced to have a TomTOM in the car and a Zumo XT on my motorbike (BMW R1250RT met TFT and NAV),
and still the Colorado for Geocaching, Cycling and the hike!
forced to have a TomTOM in the car and a Zumo XT on my motorbike (BMW R1250RT met TFT and NAV),
and still the Colorado for Geocaching, Cycling and the hike!
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18272
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: gedeelte Nederland ontbreekt na kaartupdate 2024.2
Verkeerde stand van de maan, kabouters, aardstralen? Geen idee, dit zijn van die dingen die spontaan gebeuren. Zolang het "geneesmiddel" (de reset) effectief is zal de oorzaak niet achterhaald kunnen worden...
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen