Garmin camper 895

De GPS die rekening houdt met hoogte, breedte en lengte tijdens navigatie, voor vrachtauto en camper
Plaats reactie
Wammus
Berichten: 17
Lid geworden op: 22 aug 2011 17:17

Garmin camper 895

Bericht door Wammus »

Ik heb al proberen te zoeken maar kan het niet vinden…..

Ik maak gebruik van gpx bestand van de camperboeken van de anwb, die laad ik in heg toestel waarna ik ze door hetbyiestel laat omzetten naar een route zodat ik gewoon aanwijzingen keijg.

Dat gaat goed totdat de route onderweg gaat herberekenen omdat ik afwijk. Dan maakt die een compleet nieuwe route naar de eindbestemming en verlaat dus de geimporteerde route tenzij ik deze handmatig weer start en hij mij naar de dichtsbijzijnde punt van de route navigeert.

Maar ook als,ik het toestel de route laat berekenen en ik geef aan toeristisch dan doet die dat keurig totdat ik afwijk en hij gata herberekenen dan kiest die de snelste route.

Ik wil dus het herberekenen gewoon uitzetten…. Maar vindt nergens een optie hiervoor….. waar kan ik die vinden?

Gebruikersavatar
JaVaWa
WayPoint GPS specialist
WayPoint GPS specialist
Berichten: 18775
Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
Locatie: Traiectum
Contacteer:

Re: Garmin camper 895

Bericht door JaVaWa »

Nergens, voor zover ik weet zit die optie alleen op zumo's.
Met deze tool kun je routes en tracks omzetten naar een directe route met voldoende, strategisch geplaatste viapunten die zorgen dat je route ook na herberekenen intact blijft: https://www.javawa.nl/routefilter.html
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.

Mijn 149 GPS-toestellen

Wammus
Berichten: 17
Lid geworden op: 22 aug 2011 17:17

Re: Garmin camper 895

Bericht door Wammus »

Ok top ga het uitproberen. Dank voor snelle reactie

Plaats reactie

Terug naar “Garmin Dezl/Camper”