Wandel-instellingen voor mij als beginnend GPS-er
Moderator: GPStracks
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 31
- Lid geworden op: 30 dec 2006 00:01
- Locatie: den haag
Wandel-instellingen voor mij als beginnend GPS-er
Hallo allemaal,
Net een GPSmap 60Cx gekocht met TOPO.nl en CN9.
Na het doorlezen van (heeeeel veel ) berichten op deze site, heb ik geprobeerd om op grond van jullie ervaringen voor mij als beginnend GPSwandelaar de instellingen op een rijtje te zetten (en ook HOE ik ze kan veranderen... )
Misschien hebben jullie nog een instelling die ik zeker niet mag vergeten..... of een hele belangrijke wandeltip uit jullie ervaring, ik hoor het graag.
En misschien hebben anderen ook wat aan mijn "spiekbriefje" (ik deel mijn lekenkennis graag ).... Ik kan voorlopig nog even niet zonder dit lijstje op pad
--------------------------------------------------------------------
Tracklog aan: menu/menu/tracks/aan
--------------------------------------------------------------------
niet via wegen: menu/menu/instellen/routering/
volg wegen: niet via wegen
voetganger: menu/menu/instellen/routering/
Volg de weg opties…(onderaan scherm) : voetganger
-----------------------------------------------------------------------
koers boven: menu/menu/instellen/kaart/
algemeen(1e icoontje bovenaan)/orientatie: Krs bvn
plaats op de weg uit: menu/menu/instellen/kaart/
algemeen(1e icoontje bovenaan)/Plaats op de weg: Uit
tracklog auto: menu/menu/instellen/ kaart/
tracklog(2e icoontje bovenaan)/Opgesl. tracks en Track log: beiden op: AUTO
topo-kaart: menu/menu/instellen/kaart/
i(nformatie)(5e icoontje bovenaan)/menu/ Hide CN indien je de topo wilt zien en omgekeerd
-----------------------------------------------------------------------
egnos uit: menu/menu/instellen/systeem/
waas – egnos: uitgeschakeld
geen batterijspaarstand (GPS normaal):
menu/menu/instellen/systeem/ GPS: Normaal
----------------------------------------------------------------------
Ik ga nog de TOPO en CNkaart "transparant maken" zodat ik meer informatie in 1 keer heb (i.p.v. schakelen tussen beide kaarten), maar ik moet dat nog uitproberen.....
Groetjes uit Den Haag, Paul.
Net een GPSmap 60Cx gekocht met TOPO.nl en CN9.
Na het doorlezen van (heeeeel veel ) berichten op deze site, heb ik geprobeerd om op grond van jullie ervaringen voor mij als beginnend GPSwandelaar de instellingen op een rijtje te zetten (en ook HOE ik ze kan veranderen... )
Misschien hebben jullie nog een instelling die ik zeker niet mag vergeten..... of een hele belangrijke wandeltip uit jullie ervaring, ik hoor het graag.
En misschien hebben anderen ook wat aan mijn "spiekbriefje" (ik deel mijn lekenkennis graag ).... Ik kan voorlopig nog even niet zonder dit lijstje op pad
--------------------------------------------------------------------
Tracklog aan: menu/menu/tracks/aan
--------------------------------------------------------------------
niet via wegen: menu/menu/instellen/routering/
volg wegen: niet via wegen
voetganger: menu/menu/instellen/routering/
Volg de weg opties…(onderaan scherm) : voetganger
-----------------------------------------------------------------------
koers boven: menu/menu/instellen/kaart/
algemeen(1e icoontje bovenaan)/orientatie: Krs bvn
plaats op de weg uit: menu/menu/instellen/kaart/
algemeen(1e icoontje bovenaan)/Plaats op de weg: Uit
tracklog auto: menu/menu/instellen/ kaart/
tracklog(2e icoontje bovenaan)/Opgesl. tracks en Track log: beiden op: AUTO
topo-kaart: menu/menu/instellen/kaart/
i(nformatie)(5e icoontje bovenaan)/menu/ Hide CN indien je de topo wilt zien en omgekeerd
-----------------------------------------------------------------------
egnos uit: menu/menu/instellen/systeem/
waas – egnos: uitgeschakeld
geen batterijspaarstand (GPS normaal):
menu/menu/instellen/systeem/ GPS: Normaal
----------------------------------------------------------------------
Ik ga nog de TOPO en CNkaart "transparant maken" zodat ik meer informatie in 1 keer heb (i.p.v. schakelen tussen beide kaarten), maar ik moet dat nog uitproberen.....
Groetjes uit Den Haag, Paul.
Laatst gewijzigd door paul thijsse op 7 jan 2007 23:56, 5 keer totaal gewijzigd.
TT1 in de C5, GPSMAP60 Cx + CN9 + TOPO.NL + Onroute wandelkaart NL, bij wandelen en de Intruder 1400
- frits.danon
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 1799
- Lid geworden op: 29 jun 2004 11:08
- Locatie: in Zuid Holland
Re: Wandelroutes voor mij als beginnend GPS-er
Wow! Gefeliciteerd met deze keuze !paul thijsse schreef:Hallo allemaal,
Net een GPSmap 60Cx gekocht met TOPO.nl en CN9.
Grappig dat je koers boven doet, dat is eigenlijk meer een (TT) intstelling voor in de auto. Ik heb juist bij wandelingen altijd het noorden boven staan zodat ik zeker weet dat ik niet per ongeluk de zee in loop.paul thijsse schreef: <knip>
koers boven: menu/menu/instellen kaart/
algemeen(1e icoontje bovenaan)/orientatie: Krs bvn
Je kunt kaarten transparant maken, dan kun je ze allebei aan hebben staan. Zoek maar eens op Transp2A in dit forum.paul thijsse schreef: topo-kaart: menu/menu/instellen kaart/
i(nformatie)(5e icoontje bovenaan)/menu/ Hide CN indien je de topo wilt zien en omgekeerd
Klopt de Cx heeft geen apart compas, de S staat voor sensor en daarmee worden de barometer en het compas bedoeld, die overigens geen storende invloed hebben hoor.paul thijsse schreef: Ik heb ook gelezen dat het compas een storende invloed kan hebben maar ik kan die instelling voor mijn 60Cx niet vinden.... misschien speelt dit alleen bij de CSx
Ja inderdaad, dat zei ik al dus. . Je hebt inderdaad al veel gelezen op het forum, dat komt wel naar voren.paul thijsse schreef: Ik ga nog de TOPO en CNkaart "transparant maken" zodat ik meer informatie in 1 keer heb (i.p.v. schakelen tussen beide kaarten), maar ik moet dat nog uitproberen.....
groet
Frits
Zumo 396 op een BMW, 60CSx op een Qwic fiets én nonchalant op de heup gedragen, TomTom in een VW Eos. En nu de Apple watch bij het spinnen.
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Een uitstekend initiatief Paul, hier kunnen veel wandelaars wat aan hebben!
Maar ook typisch een onderwerp dat wel gelezen wordt, maar waar niet veel bijgeschreven wordt, omdat het gauw "af" is.
Daarom wil ik de heren moderatoren voorstellen het sticky te maken.
Ik heb nog een aanvulling die je erbij kunt zetten: het aantal trackpunten dat op de kaart wordt weergegeven via
menu/menu/instellen kaart/tracklog(2e icoontje bovenaan)/trackpunten
Het staat fout in de handleiding, zie hier.
En ik steun Frits in zijn opvatting dat Noord boven beter is. Je kunt dan makkelijker zien of je wel globaal dezelfde richting aanhoudt. Maar anderen vinden koers boven weer prettiger. Maak er daarom een neutrale keuze van.
Onderwerpstitel: je bent wat al te bescheiden, het komt ook bij ervaren gebruikers voor dat ze een instelling niet kunnen vinden, zelfs als ze weten dat hij bestaat. En eigenlijk gaat het om instellingen, niet routes.
Ik stel voor: "Toestelinstellingen voor wandelen".
Zelf kun je het niet veranderen, maar je kunt wel een nieuwe titel voorstellen aan de moderatoren.
Maar ook typisch een onderwerp dat wel gelezen wordt, maar waar niet veel bijgeschreven wordt, omdat het gauw "af" is.
Daarom wil ik de heren moderatoren voorstellen het sticky te maken.
Ik heb nog een aanvulling die je erbij kunt zetten: het aantal trackpunten dat op de kaart wordt weergegeven via
menu/menu/instellen kaart/tracklog(2e icoontje bovenaan)/trackpunten
Het staat fout in de handleiding, zie hier.
En ik steun Frits in zijn opvatting dat Noord boven beter is. Je kunt dan makkelijker zien of je wel globaal dezelfde richting aanhoudt. Maar anderen vinden koers boven weer prettiger. Maak er daarom een neutrale keuze van.
Onderwerpstitel: je bent wat al te bescheiden, het komt ook bij ervaren gebruikers voor dat ze een instelling niet kunnen vinden, zelfs als ze weten dat hij bestaat. En eigenlijk gaat het om instellingen, niet routes.
Ik stel voor: "Toestelinstellingen voor wandelen".
Zelf kun je het niet veranderen, maar je kunt wel een nieuwe titel voorstellen aan de moderatoren.
Laatst gewijzigd door ++ Lex ++ op 6 jan 2007 15:34, 1 keer totaal gewijzigd.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
Re: Wandelroutes voor mij als beginnend GPS-er
Volgens mij moet er nog een / tussen instellen en kaartpaul thijsse schreef:
--------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------
koers boven: menu/menu/instellen kaart/
algemeen(1e icoontje bovenaan)/orientatie: Krs bvn
plaats op de weg uit: menu/menu/instellen kaart/ algemeen(1e icoontje bovenaan)/Plaats op de weg: Uit
topo-kaart: menu/menu/instellen kaart/
i(nformatie)(5e icoontje bovenaan)/menu/ Hide CN indien je de topo wilt zien en omgekeerd
-----------------------------------------------------------------------
menu-menu menu-menu-instellen
instellen-kaart kaart-alg
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 31
- Lid geworden op: 30 dec 2006 00:01
- Locatie: den haag
Frits, Lex, Jacob,
Bedankt voor jullie reacties.
Frits dank voor de bevestiging van de compassinstelling die ik niet heb Ik heb de tekst over de "storende invloed van het compas" weggehaald
"Koers boven" is voor mij inderdaad een bewuste keus, maar misschien (ik bedoel maar... jullie zijn ook niet gek toch? ) kom ik daar nog van terug.
Ik hoop Lex, dat anderen er ook wat aan hebben..... dan heb ik het niet voor niks hier neergezet (geintje hoor, jullie reacties helpen mij ook weer verder natuurlijk!! )
Ik kwam er gister ook achter dat het aantal trackpunten beter moest dan ik het al had.... de bochten werden afgesneden bij 1 punt per 100 meter enhet leek alsof ik door huizen heen liep en over het water...
Vandaag heb ik m'n eerste wandeling met m'n wandelclubje gemaakt en heb ik 1 punt per 10 meter getrackt.... Dat was wel heel precies, maar wel wat veel.... (zie plaatjes hieronder)
Ik ga af op jullie ervaringen en zet de volgende keer de instellingen op: "auto" Ik zal het in het lijstje erbij zetten.
De titel van dit draadje heb ik aangepast, die was inderdaad niet correct
Jacob, er moet inderdaad nog een "/" tussen instellen en kaart
Ik heb overigens andere menu-schermpjes in m'n GPSmap 60Cx dan jij laat zien..... Heb jij een ander GPStype gepakt voor die schermprintjes of een andere softwareversie.....
Nu ik toch zo bezig ben...
Ik kreeg vandaag op m'n track dubbele track-lijnen te zien, op stukken waarvan ik weet dat ik niet op en neer ben gelopen en waar ik niet stil stond...... Komt dat door reflectie of zo???? Er stonden daar geen hoge gebouwen of zo.... het was wel in de buurt van een spoorlijn.....
Toen we even in een cafetje zaten, heb ik 'm niet uitgezet....
toen we naar buiten gingen bleek dat ik IN dat cafe wel 3 kilometer
had gelopen.....
Toen ik inzoomde op de track op die plaats, bleek dat het tracklog
aardig heen en weer is gegaan en dat hij dus in een halfuurtje binnen zitten er zomaar 3 km bij optelt.... (zie plaatje hieronder)
Weer wat geleerd.... als ik stop en binnen zit, de tracklog UIT zetten
(en niet vergeten weer aan te zetten als je verder gaat wandelen.... )
Bedankt voor jullie reacties.
Frits dank voor de bevestiging van de compassinstelling die ik niet heb Ik heb de tekst over de "storende invloed van het compas" weggehaald
"Koers boven" is voor mij inderdaad een bewuste keus, maar misschien (ik bedoel maar... jullie zijn ook niet gek toch? ) kom ik daar nog van terug.
Ik hoop Lex, dat anderen er ook wat aan hebben..... dan heb ik het niet voor niks hier neergezet (geintje hoor, jullie reacties helpen mij ook weer verder natuurlijk!! )
Ik kwam er gister ook achter dat het aantal trackpunten beter moest dan ik het al had.... de bochten werden afgesneden bij 1 punt per 100 meter enhet leek alsof ik door huizen heen liep en over het water...
Vandaag heb ik m'n eerste wandeling met m'n wandelclubje gemaakt en heb ik 1 punt per 10 meter getrackt.... Dat was wel heel precies, maar wel wat veel.... (zie plaatjes hieronder)
Ik ga af op jullie ervaringen en zet de volgende keer de instellingen op: "auto" Ik zal het in het lijstje erbij zetten.
De titel van dit draadje heb ik aangepast, die was inderdaad niet correct
Jacob, er moet inderdaad nog een "/" tussen instellen en kaart
Ik heb overigens andere menu-schermpjes in m'n GPSmap 60Cx dan jij laat zien..... Heb jij een ander GPStype gepakt voor die schermprintjes of een andere softwareversie.....
Nu ik toch zo bezig ben...
Ik kreeg vandaag op m'n track dubbele track-lijnen te zien, op stukken waarvan ik weet dat ik niet op en neer ben gelopen en waar ik niet stil stond...... Komt dat door reflectie of zo???? Er stonden daar geen hoge gebouwen of zo.... het was wel in de buurt van een spoorlijn.....
Toen we even in een cafetje zaten, heb ik 'm niet uitgezet....
toen we naar buiten gingen bleek dat ik IN dat cafe wel 3 kilometer
had gelopen.....
Toen ik inzoomde op de track op die plaats, bleek dat het tracklog
aardig heen en weer is gegaan en dat hij dus in een halfuurtje binnen zitten er zomaar 3 km bij optelt.... (zie plaatje hieronder)
Weer wat geleerd.... als ik stop en binnen zit, de tracklog UIT zetten
(en niet vergeten weer aan te zetten als je verder gaat wandelen.... )
Laatst gewijzigd door paul thijsse op 7 jan 2007 02:37, 4 keer totaal gewijzigd.
TT1 in de C5, GPSMAP60 Cx + CN9 + TOPO.NL + Onroute wandelkaart NL, bij wandelen en de Intruder 1400
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Nog een punt om op te nemen dus!paul thijsse schreef:Ik kwam er gister ook achter dat het aantal trackpunten beter moest dan ik het al had.... de bochten werden afgesneden bij 1 punt per 100 meter enhet leek alsof ik door huizen heen liep en over het water...
Vandaag heb ik m'n eerste wandeling met m'n wandelclubje gemaakt en heb ik 1 punt per 10 meter getrackt.... Dat was wel heel precies, maar wel wat veel....
Trackloginstelling op opslagmethode AUTO zetten (dat is de standaardinstelling).
Dat gaat veel beter doordat de logpunten dan vooral worden besteed aan de bochten en niet worden verspild aan de rechte stukken. Interval op Normaal voldoet in bijna alle gevallen, maar je kunt preciesie nog inruilen tegen tracklengte door een andere instelling te kiezen.
Je hebt zo een nog nauwkeuriger track dan met de 10m instelling, terwijl het veel minder punten kost.
Tijd en afstand instelling zijn werkelijk alleen maar voor bijzondere doeleinden bedoeld.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
- Jacob_Bax
- WayPoint relatie
- Berichten: 6906
- Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
- Locatie: Gorinchem
- Contacteer:
@ Paul, ik gebruik een 60CSx maar de menu's van de 60Cx wijken toch niet zoveel af van de 60CSx lijkt mij. Het enige verschil is de hoogtemeter en het kompas, die laatste heeft denk ik de meeste invloed op de verschillen.
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 31
- Lid geworden op: 30 dec 2006 00:01
- Locatie: den haag
Nee, die menu's wijken niet zoveel van elkaar afJacob_Bax schreef:@ Paul, ik gebruik een 60CSx maar de menu's van de 60Cx wijken toch niet zoveel af van de 60CSx lijkt mij. Het enige verschil is de hoogtemeter en het kompas, die laatste heeft denk ik de meeste invloed op de verschillen.
PS.
Heeft iemand nog een verklaring/idee voor die dubbele tracklijnen?? zie plaatje in m'n vorige berichtje hierboven.
Het is niet echt storend, maar ik ben wel nieuwsgierig hoe het komt en of het evt. te voorkomen is.
Groetjes, van Paul die, ondanks wat spetters vandaag, toch lekker heeft gelopen en met z'n GPSje heeft gespeeld
mooi dat die waterdicht is trouwens....
TT1 in de C5, GPSMAP60 Cx + CN9 + TOPO.NL + Onroute wandelkaart NL, bij wandelen en de Intruder 1400
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Ja, je zult de actieve track hebben opgeslagen.paul thijsse schreef:Heeft iemand nog een verklaring/idee voor die dubbele tracklijnen??
Dan wordt er een vereenvoudigde track met minder punten gemaakt, die de oorspronkelijke zo goed mogelijk weergeeft.
Op de kaart worden ze beide getoond.
Je kunt het beter zien door ze een verschillend kleurtje te geven (in het trackmenu).
In GE maakt dat geen verschil, maar wel op het toestel en in MapSource.
Laatst gewijzigd door ++ Lex ++ op 7 jan 2007 13:07, 1 keer totaal gewijzigd.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Makkelijker is het toestel uitzetten.paul thijsse schreef:Weer wat geleerd.... als ik stop en binnen zit, de tracklog UIT zetten
(en niet vergeten weer aan te zetten als je verder gaat wandelen.... )
En als je dat niet wilt omdat je er mee wilt spelen , satellietscherm -> MENU -> GPS uit.
Het voordeel is dat het vlugger gaat, en bovendien zie je het dan goed als je hebt vergeten het weer aan te zetten.
Trackloginstellingen:
Je geeft wel aan hoe de weergave op de kaart moet worden ingesteld, maar niet de nog belangrijkere opslagmethode.
menu/menu/tracks/instellen/opslagmethode: auto
..../interval: normaal
Je kunt het bovenaan toevoegen bij tracklog aan, want dat zit in hetzefde menu.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 31
- Lid geworden op: 30 dec 2006 00:01
- Locatie: den haag
Heee Lex, goeie tip!++ Lex ++ schreef:Makkelijker is het toestel uitzetten.paul thijsse schreef:Weer wat geleerd.... als ik stop en binnen zit, de tracklog UIT zetten
(en niet vergeten weer aan te zetten als je verder gaat wandelen.... )
En als je dat niet wilt omdat je er mee wilt spelen , satellietscherm -> MENU -> GPS uit.
Het voordeel is dat het vlugger gaat, en bovendien zie je het dan goed als je hebt vergeten het weer aan te zetten.
Want natuurlijk wil ik tijdens de koffie er "even mee spelen" en m'n speelgoedje aan alle anderen laten zien
Dat van die dubbele lijnen... daar moet ik geloof ik nog even op "kauwen", ik heb nu even weinig tijd, maar als ik er niet uit kom (lees: het gewoon niet begrijp ) dan meld ik me weer.....
Bedankt weer voor je reacties, toppie, ik word er steeds enthousiaster (sjeesus wat een woord... ) van. Jammer dat ik ook nog weer moet werken na dit weekend....
TT1 in de C5, GPSMAP60 Cx + CN9 + TOPO.NL + Onroute wandelkaart NL, bij wandelen en de Intruder 1400
- ++ Lex ++
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 16618
- Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
- Locatie: Mellieha, Malta
Prietpraat, maar dat moet ook kunnen.
Ik wilde wel eens zien waar de voorbeeldfoto's waren genomen, en hoewel dat 2000 km verwijderd is van mijn huidige woonplaats, bleek de foto bij het kanaal slechts 1,5 km verwijderd van een plaats waar ik 20 jaar heb gewoond.
Aan het weggetje rechtsboven woonde 50 jaar geleden de plaatselijke politieagent, door de jeugd 'Politie Peters' genoemd. Een soort wijkagent avant-la-lettre.
De fietsenstalling en het parkeerterrein horen bij een toenmalige landbouwschool, waar een stembureau was en waar ik voor het eerst heb gestemd.
Grappig.
Ik wilde wel eens zien waar de voorbeeldfoto's waren genomen, en hoewel dat 2000 km verwijderd is van mijn huidige woonplaats, bleek de foto bij het kanaal slechts 1,5 km verwijderd van een plaats waar ik 20 jaar heb gewoond.
Aan het weggetje rechtsboven woonde 50 jaar geleden de plaatselijke politieagent, door de jeugd 'Politie Peters' genoemd. Een soort wijkagent avant-la-lettre.
De fietsenstalling en het parkeerterrein horen bij een toenmalige landbouwschool, waar een stembureau was en waar ik voor het eerst heb gestemd.
Grappig.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st
- frits.danon
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 1799
- Lid geworden op: 29 jun 2004 11:08
- Locatie: in Zuid Holland
Over Priet Praat
Ja maar Paul, je weet toch dat de 60CSx erg nauwkeurig is. Iedere keer dat je van je tafeltje naar de bar loopt om een pilsje te bestellen rekent hij die afstand mee hoor!.paul thijsse schreef:Toen we even in een cafetje zaten, heb ik 'm niet uitgezet....
toen we naar buiten gingen bleek dat ik IN dat cafe wel 3 kilometer
had gelopen.....
Toen ik inzoomde op de track op die plaats, bleek dat het tracklog
aardig heen en weer is gegaan en dat hij dus in een halfuurtje binnen zitten er zomaar 3 km bij optelt....
Eh.... je zei jullie zaten er maar effetjes..... ?
Zumo 396 op een BMW, 60CSx op een Qwic fiets én nonchalant op de heup gedragen, TomTom in een VW Eos. En nu de Apple watch bij het spinnen.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 31
- Lid geworden op: 30 dec 2006 00:01
- Locatie: den haag
Zie PB voor meer pietpraat terug++ Lex ++ schreef:Prietpraat, maar dat moet ook kunnen.
Ik wilde wel eens zien waar de voorbeeldfoto's waren genomen, en hoewel dat 2000 km verwijderd is van mijn huidige woonplaats, bleek de foto bij het kanaal slechts 1,5 km verwijderd van een plaats waar ik 20 jaar heb gewoond.
Aan het weggetje rechtsboven woonde 50 jaar geleden de plaatselijke politieagent, door de jeugd 'Politie Peters' genoemd. Een soort wijkagent avant-la-lettre.
De fietsenstalling en het parkeerterrein horen bij een toenmalige landbouwschool, waar een stembureau was en waar ik voor het eerst heb gestemd.
Grappig.
TT1 in de C5, GPSMAP60 Cx + CN9 + TOPO.NL + Onroute wandelkaart NL, bij wandelen en de Intruder 1400
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 31
- Lid geworden op: 30 dec 2006 00:01
- Locatie: den haag
Re: Over Priet Praat
Hahahahahaha.. Niet zo confronterend Frits...frits.danon schreef:Ja maar Paul, je weet toch dat de 60CSx erg nauwkeurig is. Iedere keer dat je van je tafeltje naar de bar loopt om een pilsje te bestellen rekent hij die afstand mee hoor!.paul thijsse schreef:Toen we even in een cafetje zaten, heb ik 'm niet uitgezet....
toen we naar buiten gingen bleek dat ik IN dat cafe wel 3 kilometer
had gelopen.....
Eh.... je zei jullie zaten er maar effetjes..... ?
Potjandoppie!!! ik doe voortaan echt dat ding uit als ik het cafe in ga!!!!! Dan zien ze precies hoeveel bier ik heb gehaald... . ... en nog erger.... hoe ik nogal beneveld heen en weer heb lopen zwalken, zowel binnen als buiten het cafe
Ik begrijp nu waarom oom agent vraagt of ik over een rechte lijn kan lopen, ze hadden allang gezien dat ik die vaardigheid allang was verloren.....
Ik begrijp nu achteraf natuurlijk ook het zien van die dubbele lijnen....
TT1 in de C5, GPSMAP60 Cx + CN9 + TOPO.NL + Onroute wandelkaart NL, bij wandelen en de Intruder 1400