Mugge(n)zifter-vraagje voor de designer van de file en dus route...
Naast de frustratie dat de pc op mijn werk een andere route geeft dan thuis (beide default metroguide versie 6.3)...
kan iemand mij vertellen bij trackpunten 326 t/m 330 of je rechtsaf + linksaf de beerzerweg op gaat of rechtdoor (kompas 315 gr) de beerzerpoort af?
Van die kleine dingetjes maar dat zijn de irri-eigenschappen van Mapsource soms...
Kan nu geen plaatje invoegen maar als je de track properties volgt op die punten zie je wat ik bedoel...
Kom er evengoed wel hoor!
Vraag over de track/route (route wijkt licht af van track)
Vraag over de track/route (route wijkt licht af van track)
Groeten,
Jeroen van Drie
Jeroen van Drie
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 172
- Lid geworden op: 13 jul 2004 09:00
- Locatie: Maasland
- Contacteer:
Je hebt de instellingen gedaan zoals ze aangeven, kortste afstand, snelheden volgens de nederlandse maatstaffen, uit/inschakelen voorkeuren wegen, etc, want wij(klaas, motorbeer, gerrit en ik) hebben gemerkt met het maken van een route en deze doorsturen naar een ander je na herberekenen route er afwijkingen kunnen ontstaan doordat deze instellingen kunnen afwijken.
Als deze instellingen helemaal overeenkomen moet de route hetzelfde zijn en dat is deze bij mij.
grtjs rolf
Als deze instellingen helemaal overeenkomen moet de route hetzelfde zijn en dat is deze bij mij.
grtjs rolf
De reis naar Aprilia en Akrapovic was geweldig, wat zijn Slowenie en Italië toch mooie landen.
Beide pakketten zijn toevallig dit weekend opnieuw geinstalleerd en niet aangepast kwa instellingen (ten vervloede, alle vinken uit, kortste afstand, snelheden 108 / 93 / 72 / 56 / 40 op beide PC's, units wel metrisch gemaakt)
Ach, het zal niet veel uitmaken als iemand een keertje linksaf gaat en daarna meteen weer goed rechtsaf, maar ik kan niet rijdend herberekenen op mijn Vista dus 1x fout rijden is bij mij meteen puzzelen...zou niet de eerste keer zijn dat MS (zou het aan de afkorting liggen? lol) een route voor me maakt waar ik niet in mag (prachtverhaal meegemaakt met Ko de Boswachter en een klein weggetje waar we niet inmochten...)
Ik denk dat ik er goed aan doe om de track "leading" te maken? Dat zal een motor zijn geweest die er echt was!!!
Ach, het zal niet veel uitmaken als iemand een keertje linksaf gaat en daarna meteen weer goed rechtsaf, maar ik kan niet rijdend herberekenen op mijn Vista dus 1x fout rijden is bij mij meteen puzzelen...zou niet de eerste keer zijn dat MS (zou het aan de afkorting liggen? lol) een route voor me maakt waar ik niet in mag (prachtverhaal meegemaakt met Ko de Boswachter en een klein weggetje waar we niet inmochten...)
Ik denk dat ik er goed aan doe om de track "leading" te maken? Dat zal een motor zijn geweest die er echt was!!!
Groeten,
Jeroen van Drie
Jeroen van Drie
- Folkishpeter
- WayPoint relatie
- Berichten: 515
- Lid geworden op: 10 mar 2004 11:27
- Locatie: Enschede
Re: Vraag over de track/route (route wijkt licht af van trac
Ik heb de route en de track gereden met CN 5.0. Ik denk dat er daardoor soms kleine verschillen ontstaan.WaterFire schreef:Mugge(n)zifter-vraagje voor de designer van de file en dus route...
De Tukker
montana 650+lu , NuviCam + LU
montana 650+lu , NuviCam + LU
- jkelder
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 3017
- Lid geworden op: 15 mar 2004 21:35
- Locatie: Den Ham (N52 27.842 E6 29.802)
- Contacteer:
Re: Vraag over de track/route (route wijkt licht af van trac
En zo is het helemaal!WaterFire schreef: Kom er evengoed wel hoor!
Ben ter plekke goed bekend! Vanaf de Beerzerpoort komend gewoon links af de Beerzerweg op en absoluut niet het rijwiel(fiets)pad voor beide rijrichtingen opdraaien met de motor. Ik ga er vanuit, dat de motorfiets jouw vervoermiddel is tijdens deze rit!
De splitsing bestond tot voor enige jaren uit een driehoekig brinkje zoals op de Navtech kaart staat aangegeven, doch de huidige werkelijkheid wordt beter weergegeven in de "track" situatie.
Heb je tijd over, dan kan ik nog een prachtige wandelroute ter beschikking stellen in track-vorm, die ca. 165 meter voor deze splitsing begint, ongeveer 6.5 km lang is en leidt langs zandverstuivingen en prachtige oude stuwwallen van de Vecht, die door kanalisering nu even iets verderop ligt.
Bijna nog mooier dan de reeds onovertreffelijke motorrit!
Groet'n van .. Jan oet brinkdorp 'n Ham.
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl
GPSV, Quest, Forerunner 310XT/410, Edge 705HR/CAD, Edge 800 Bundel, Nüvi 860, Oregon 550t, Edge 1000, Drive Smart 65, Venu, Edge 1030 Plus
Voor Fietsroutenetwerk, Wandelnetwerk en Paardrijnetwerk : Zie http://planner.gps.nl