Pagina 1 van 1

Kaarten installeren Basecamp

Geplaatst: 26 aug 2011 23:00
door Sander
Op mijn iMac staat Basecamp geinstalleerd, echter zonder kaarten. Op mijn pc staat Mapsource met Cityselect, werkt allemaal prima. Maar hoe krijg ik deze kaart ook draaiende onder Basecamp. Ik zie onder extra geen optie om kaarten te installeren.


Nu ben ik een newbie v.w.b. de iMac maar ik dacht ik stel alvast deze vraag want ik was al even aan het zoeken.

alvast bedankt.

groet, Sander

Re: Kaarten installeren Basecamp

Geplaatst: 26 aug 2011 23:12
door HaWee

Re: Kaarten installeren Basecamp

Geplaatst: 26 aug 2011 23:34
door Sander
ah... bedankt. daar ga ik morgen eens mee aan de slag.

Re: Kaarten installeren Basecamp

Geplaatst: 26 aug 2011 23:40
door JaVaWa
Dat gaat niet lukken met GMTK, Cityselect kaarten hebben een formaat dat niet werkt op de Mac.
Je zult deze kaart eerst moeten converteren; een compleet stappenplan vind je hier: http://www.javawa.nl/mackaarten.html

Re: Kaarten installeren Basecamp

Geplaatst: 4 sep 2011 19:40
door Sander
nou, allemaal gelukt. appeltje eitje (letterlijk)....

Ik heb zowel Roadtrip als Basecamp gebruikt en het valt me op dat basecamp duidelijk sneller is met grafische handelingen zoals schuiven met de map over het scherm. Zoveel verschil dat ik eigenlijk alleen Basecamp wil gebruiken.

Nu nog proberen om mijn oude GPSV met mijn serieel to usb kabel op de mac aan de praat te krijgen :)

Bedankt.

Re: Kaarten installeren Basecamp

Geplaatst: 4 sep 2011 20:59
door Scheurneus
Dat gaat niet werken. Wat wel kan is LoadMyTracks gebruiken voor het seriële deel gebruiken.