Pagina 1 van 1

Base camp

Geplaatst: 17 okt 2011 08:24
door Bert-Daanen
Beste Basecamp gebruikers.

Ben me aan het verdiepen in basecamp, nog even problemen met de selecteren van een gedeelte van in mijn geval de openfietskaart van Duitsland om dit te selteren en te kopieeren naar mijn GPSmap 62 st. Bij mapsouce was hiervoor een extra tool om een gedeelte te selecteren maar dit heb ik in basecamp nog niet kunnen vinden. Het gehele bestand van de openfiets kaart van Duitsland is erg groot en heb alleen het grensgebied nodig.

Graag uw mogelijke tips.

Bij voorbaat dank, Bert

Re: Base camp

Geplaatst: 17 okt 2011 10:45
door JaVaWa
Je kunt de afzonderlijke delen gewoon aanklikken in MapInstall (de kaartverzendfunctie zit niet in BaseCamp; die start MapInstall op), maar het maken van kaartselecties gaat beter in MapSource. Aangezien de kaarten die in BaseCamp staan ook beschikbaar zijn in MapSource zou ik het gewoon op de oude, bekende manier doen.

Re: Base camp

Geplaatst: 19 okt 2011 12:21
door II00I0I0
yep, en in mapinstall is er ook geen mogelijkheid om een opgeslagen selectie van kaartdelen op te halen en te gebruiken

Re: Base camp

Geplaatst: 19 okt 2011 15:05
door ++ Lex ++
Je kunt wel zien welke deelkaarten op je toestel staan, onder dezelfde voorwaarde als in MapSource: er wordt alleen gekeken naar het bestand gmapsupp.img, dus eventueel eerst hernoemen.

Als je een kaart selecteert krijg je bij "retrieve maps" te zien welke deelkaarten van die kaart in het bestand staan.

HaWee reageert op een eerste versie van mijn bericht. Inmiddels had ik ook bedacht dat waarschijnlijk gedoeld wordt op opslaan op de computer en niet op het toestel.

Re: Base camp

Geplaatst: 19 okt 2011 15:11
door HaWee
ik verwacht dat Bart iets anders bedoeld nl een kaartselectie maken om te versturen naar de gps en dan deze (selectie) opslaan (als gdb oid) vanuit mapsource, als je dan later de kaarten nogmaals wilt sturen hoef je niet weer eerst weer al de kaarten te kiezen en selecteren maar open je gewoon even je gdb bestand.