Pagina 1 van 1

Verschil tussen routevoorkeuren Basecamp en Zumo

Geplaatst: 21 jul 2012 23:49
door BartBakkeren
Ik zie bij de routevoorkeuren in Basecamp dat ik andere dingen kan instellen dan in mijn Zumo 660.
Te vermijden wegen bijvoorbeeld. In Basecamp kan ik ook kiezen om "Doorgaande Snelwegen" en "Provinciale Snelwegen" te vermijden.

Mijn vragen:
1. het kan toch niet anders dat Basecamp dan een andere route berekent dan de Zumo?
2. eigenlijk wil ik die keus ook in de Zumo hebben. Kan dat?
3. Is het zo dat deze uitgebreidere routevoorkeuren wel verstuurd worden naar de Zumo samen met de route (de Zumo werkt dan onder water wel met uitgebreide routevoorkeuren).

dank alvast voor het meedenken!

Re: Verschil tussen routevoorkeuren Basecamp en Zumo

Geplaatst: 22 jul 2012 02:46
door JaVaWa
1. Ja, maar zolang de kaart in BaseCamp hetzelfde is als die in je toestel zal de zumo de route exact overnemen zoals die in BaseCamp staat. Wel even herberekenen uitzetten om te voorkomen dat de zumo de route verandert als je per ongeluk van de route afwijkt.
2. Alleen als Garmin de toestelsoftware daarop aanpast, maar ik acht de kans daarop klein. Zelf kun je er niets aan doen.
3. Nee. Vermijdingsinstellingen worden niet meegestuurd.

Re: Verschil tussen routevoorkeuren Basecamp en Zumo

Geplaatst: 22 jul 2012 09:54
door Famda
JaVaWa schreef:1. Ja, maar zolang de kaart in BaseCamp hetzelfde is als die in je toestel
Ik vermoed dat hier de crux zit; gebruik je in BaseCamp als op je toestel dezelfde kaart (incl. dezelfde versie). Maar zelfs dat kan er in de route verschil optreden (verschil in afstand), maar (a) dat was niet helemaal de vraag, toch? en (b) daar zijn meerdere topics over. Dus als dat onderdeel van de vraag is, gebruik even de zoekfunctie.

Re: Verschil tussen routevoorkeuren Basecamp en Zumo

Geplaatst: 29 jul 2012 14:51
door BartBakkeren
Okay, dank voor jullie antwoorden.

Ik probeer het te begrijpen, maar laat ik mijn vraag omdraaien.

Is er een zinvolle toepassing voor de mogelijkheid om andere routevoorkeuren in Basecamp te gebruiken (tov de Zumo 660)?

Re: Verschil tussen routevoorkeuren Basecamp en Zumo

Geplaatst: 29 jul 2012 15:20
door ++ Lex ++
Als je er voor zorgt dat er niet (her)berekend wordt zal de route op het toestel gelijk zijn aan de route die in BaseCamp berekend is.
Maar als er toch herberekend wordt ben je beter af met een route die door extra viapunten de door jou gewenste vorm gekregen heeft. Meer werk, maar je kunt ook meer. Het is immers maar de vraag of zo'n andere voorkeur aan jouw wensen kan voldoen. Met extra viapunten kun je hem altijd jouw wil opleggen.