Pagina 1 van 1

Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 12 feb 2013 12:02
door Theallmighty
Goedemorgen allen

Afgelopen weekend heb ik m'n eerste Garmin aangeschaft. Een Zumo 350.

Basecamp geinstalleerd, nieuwe CityNavigator gedownload (ging als een trein, duurde maar 2,5 uur).
En voila, prachtige kaart in beeld.

Maar nu komt 't:
a) moet je Zumo altijd aangesloten zijn om de City Navigator kaart te zien? (vind ik nogal onhandig)
b) de standaard wereldkaart blijft zichtbaar door de City Navigator kaart heen (vind ik ook erg onhandig)
c) als ik een adres opzoek dan gaat BC zoeken op de wereldkaart ipv de CityNavigatorkaart die ik aan heb staan (snap daar helemaal niks van)

Ben vervolgens 2 uur aan 't Googelen geweest en alleen op A heb ik enigszins een antwoord kunnen vinden. In principe zou de kaart niet over te zetten zijn van je Garmin naar je computer of je moet allerlei truucs toepassen. (correct me if I'm wrong).

Wie heeft de winnende tip voor me?

Ow ja, en de Zoekoptie ziet er niet meer uit zoals in de instructievideo wordt weergegeven maar is een apart menu-item geworden.

Groetje
TheAllmighty

Re: Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 12 feb 2013 12:14
door ++ Lex ++
a) Dat je de kaart uit de Zumo kunt gebruiken is eigenlijk een extraatje. Normaliter installeer je de kaart ook op je computer, en dan kun je hem gebruiken zonder het toestel te koppelen. Het kan in een keer, je moet dan bij de installatieopties aanvinken dat je op beide wilt updaten. Voor deze keer: download de kaart opnieuw, maar geef nu aan dat je alleen op de computer wilt installeren.
b) Dat is een bug die hopelijk binnenkort opgelost wordt. Je hebt er geen last van als je de kaart op de computer installeert.
c) Ik heb dit nog niet eerder gelezen, maar het kan samenhangen met b).

De zoekfunctie is inderdaad net gewijzigd. Hij is beter geworden. Zelfs de ingebouwde help van BaseCamp beschrijft nog de oude versie.

Re: Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 12 feb 2013 12:50
door HaWee
blader eens door dit draadje http://forum.gps.nl/viewtopic.php?f=109&t=39690 voor de nieuwe zoekfunctie

Re: Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 12 feb 2013 12:57
door Theallmighty
@HaWee, die heb ik net ook gevonden.
Gister lukte me dat niet :)

Ik ga eerst eens proberen om de CN-kaart op m'n compu te krijgen.
Kijken of dat 't probleem met 't zoeken oplost.

Re: Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 12 feb 2013 13:59
door Hans Vaessen
Afhankelijk van de kaart in je toestel is er mogelijk een update beschikbaar; als je die download en bij installatie kiest voor 'toestel en computer' is je probleem opgelost.

Is er geen update beschikbaar: even geduld. Deze is er al weer even; ik vermoed (maar weet niet zeker) dat er met een paar weken weer een nieuwe zal zijn.

Re: Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 12 feb 2013 14:08
door ++ Lex ++
Theallmighty schreef: nieuwe CityNavigator gedownload (ging als een trein, duurde maar 2,5 uur).
Ik maak hieruit op dat TS downloadrechten heeft, zodat hernieuwde download nu mogelijk zou moeten zijn.

Re: Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 13 feb 2013 19:47
door Theallmighty
Zo, het was even zoeken maar ik heb 't uiteindelijk gevonden. CN-kaart wordt nu ook op de computer geïnstalleerd.

Re: Ongelukkige start met Basecamp

Geplaatst: 14 feb 2013 07:24
door Theallmighty
En alle problemen gemeld in de eerste post zijn nu dan ook opgelost.

*er mag een slotje op dit draadje