Pagina 1 van 1

Kaarten van BaseCamp naar GPSmap60CSX

Geplaatst: 27 feb 2013 20:15
door Paul Weitenberg
Als ik een route overzet van BaseCamp naar de GPS wordt alleen de kaart welke op dat moment is geselecteerd in BaseCamp mee overgezet.
In MapSource kan je meerdere kaarten selecteren en toevoegen aan het bestand welke ook allemaal naar het toestel worden verzonden.
Ik heb de functie om kaarten te selecteren en aan het bestand toe te voegen niet kunnen vinden in BaseCamp.
Hoe kan ik toch meerdere kaarten bijvoorbeeld NT en Topo met een route/track naar de GPS zenden?

Gegroet,
Paul Weitenberg

Re: Kaarten van BaseCamp naar GPSmap60CSX

Geplaatst: 27 feb 2013 20:22
door ++ Lex ++
Het is niet verstandig om kaarten mee te zenden met een route. Dat verwijdert steeds de oude kaarten. Het is een relict uit de tijd dat de kaartgeheugens zo klein waren dat je voor elk tochtje andere kaarten moest installeren.

Als je in BC rechtsklikt op het toestelgeheugen kun je ervoor kiezen om kaarten te installeren. Dan wordt MapInstall opgestart, en daarin kun je achtereenvolgens kaarten kiezen en kaartdelen selecteren, waarna je het geheel verstuurt; net als in MS.

Re: Kaarten van BaseCamp naar GPSmap60CSX

Geplaatst: 27 feb 2013 20:24
door HaWee
als je kiest voor kaarten naar de sd dan start Mapinstall je selecteerd de kaartdelen die je wilt hebben en daarna klik je op het pijltje achter de naam van de active kaart en dan klapt een meu uit met alle kaarten ,je kiest de volgende kaart, selecteerd de gewenste delen etc etc.

Re: Kaarten van BaseCamp naar GPSmap60CSX

Geplaatst: 27 feb 2013 21:16
door Paul Weitenberg
Hartelijk dank voor de hulp.
Paul.