Mapinstall

De opvolger van Mapsource
Plaats reactie
Huubke52
Berichten: 1
Lid geworden op: 17 apr 2013 18:59

Mapinstall

Bericht door Huubke52 »

Ik heb geprobeert Mapinstall te installeren op mijn Windows-8 laptop. De installatie geeft geen foutmelding, maar blijkbaar gaat er onderhuids iets mis, want in mijn register wordt een vermelding opgenomen, die niet meer te verwijderen is. Het programma start ook niet op maar geeft een foutmelding. Uiteindelijk de volledige pc opnieuw geinstalleerd en opnieuw geprobeerd Mapinstall te installeren. Dit geeft echter het zelfde resultaat.
Is dit een fout in Mapinstall? Ik gebruikte op mijn oude PC mapinstall om kaartmateriaal vanuit o.a. Basecamp over te zetten naar mijn GPSmap 62 Stc.

Vanuit Mapsource naar mijn Zumo 550 gebruik ik de transfer-mogelijkheid van mapsource.
Herkent iemand dit probleem en hoe kan ik het omzeilen.

Gebruikersavatar
HaWee
Onafhankelijk GPS-specialist
Onafhankelijk GPS-specialist
Berichten: 22931
Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
Locatie: Eindhoven

Re: Mapinstall

Bericht door HaWee »

Installeer Basecamp dan komt Mapinstall mee, Mapinstall kun je niet los installeren tenzij Mapsource of basecamp op de pc staat.
"Always Look on the Bright Side of Life"

Plaats reactie

Terug naar “Garmin Basecamp voor Windows”