Pagina 1 van 1

basekamp

Geplaatst: 20 mei 2013 23:24
door Piet van der Horst
Goede avond.
Kan iemand mij zeggen hoe ik een route van motoplus op mijn laptop krijg. Aller eerst ik heb een nieuwe laptop gekocht met windows 8.Toen heb ik mijn GPS aan gesloten op de laptop, en ik heb dus ook een life time update voor mijn 660.
Toen werd er gelijk basecamp op gezet en al het kaart materiaal. Nu heb ik bij waypoint op de you tube filmpjes gekeken
en precies na gedaan als wat gezegd werd, maar op het moment dat ik zeg route openen ,dan krijg ik niet de route op kaart , maar een hoop tekst van garmin.com en cijfers en letters een hele pagina vol. Wat doe ik fout en ik moet ook zeggen ik vind het maar moeilijk met windows 8, maar ik kon niet anders want mijn oude computer was 10 jaar en deet het niet meer zo goed.
Graag antwoord
Gr. Piet.

Re: basekamp

Geplaatst: 20 mei 2013 23:29
door RonalT
Rechts klikken op het routebestand op het internet en klikken op 'opslaan als....' helpt misschien?
Op zich heeft het niets met navigatie te maken maar met de basisvaardigheden computerkennis.

Re: basekamp

Geplaatst: 20 mei 2013 23:35
door HaWee
Basecamp heeft geen functie "route openen" , wel bestand - importeren
of bedoel je dat je in IE oid zegt openen op de site van motoplus? dan krijg je wat je beschrijft.

Je moet de route van de site van motoplus downloaden of opslaan oid. Dan moet je kijken wat de bestandsextensie is (de letters achter de punt, dus is het mooieroute.zip of mooieroute.gpx of mooieroute.gdb ? dus .zip , .gpx of .gdb ?

als het .zip is moet je het bestand eerst uitpakken/unzippen dan krijg je waarschijnlijk een mooieroute.gpx en misschien nog een leesmij.txt of zo en misschien ook nog een mooieroute.ietsanders voor andere systemen.

nu start je Basecamp en via Bestand - importeren , type bestand alles (of gpx) kies je mooieroute.gpx en ok.
nu komt de route in Basecamp en kun je zien of het wel een route is of misschien een track (route heeft symbool 3 blokjes met 2 streepjes ertussen, track heeft symbool voetjes)


edit:RonalT is sneller en hij heeft helemaal gelijk :wink: