Pagina 1 van 1
Unlocken kaarten 2013
Geplaatst: 26 aug 2013 20:16
door Nick_66
Binnenkort ga ik iemand helpen nieuwe kaarten van 2013 te installaren op zijn BMW Navigator III (volgens mij een Garmin Streetpilot III).
Nu komt hij dat bij mij doen, maar nu vraag ik me af of het verstandig is deze kaarten te 'unlocken' op mijn PC ipv zijn PC.
Voor het installaren van de nieuwe kaarten op zijn Navigator III, kan ik dat ook gewoon doen op mijn eigen PC of moet dit toch echt op zijn PC gebeuren?
Re: Unlocken kaarten 2013
Geplaatst: 26 aug 2013 22:47
door Frank
De BMW Navigator III is volgens mij een Garmin Streetpilot 2820 en geen Streetpilot III (anders kan je daar geen moderne kaarten op installeren).
Nieuwe kaarten installeren via jouw PC is op zich gaan probleem, zal waarschijnlijk wel goed gaan. Het enige is dat jouw kennis dan de kaarten niet op zijn eigen PC heeft staan. Als hij met een laptop werkt, zou ik die gebruiken. Zo niet, dan zou ik naar hem toegaan en zijn PC gebruiken voor de update.
Re: Unlocken kaarten 2013
Geplaatst: 26 aug 2013 22:52
door GPS Expert
Alles op je eigen PC doen en dan met JaVaWa GMTK de kaart op een USB Stick zetten en dan kan hij de inhoud van de stick met GMTK herstellen en kan er weer mapsource en/of basecamp gebruikt worden.
Re: Unlocken kaarten 2013
Geplaatst: 27 aug 2013 11:30
door Frank
Goede aanvulling! Had ik inderdaad niet aan gedacht...

Re: Unlocken kaarten 2013
Geplaatst: 27 aug 2013 19:19
door Nick_66
GPS Expert schreef:Alles op je eigen PC doen en dan met JaVaWa GMTK de kaart op een USB Stick zetten en dan kan hij de inhoud van de stick met GMTK herstellen en kan er weer mapsource en/of basecamp gebruikt worden.
Ok, dus geen probleem om dit op mijn pc te doen ipv zijn pc?
Re: Unlocken kaarten 2013
Geplaatst: 27 aug 2013 20:23
door JaVaWa
Geen probleem.