Pagina 1 van 1

OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 14 apr 2014 22:01
door Doorloper
Ik heb diverse OSM's in Basecamp kunnen plaatsen, o.a. OFM Benelux light.
Zijn allemaal niet aangezet, ik gebruik momenteel OFM Benelux light.
Nu heb ik binnenkort een verdiepingsbijeenkomst gebruik GPS en wordt gevraagd om OFM Benelux volledig te installeren.
Dat lukt me niet. De download wil niet openen in Basecamp. Basecamp is niet aangeklikt, de download wil openen en resulteert in het openen van Basecamp, maar daarna kan ik niks meer vinden van Benelux volledig.
Kan het zijn dat het probleem zit in de aanwezigheid van de kaart Benelux light en ligt de oplossing in het verwijderen van de kaart Benelux light of zie ik iets over het hoofd.
Je zou zeggen: haal die lightversie even weg en probeer dan Benelux volledig te plaatsen, maar ja, voor je het weet, ben je beide kaarten kwijt.

Re: OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 14 apr 2014 22:18
door openfietsmap
OFM Benelux light en OFM Benelux samen kan prima, zitten elkaar niet in de weg.
Als je de light versie kan installeren zou je ook de volledige versie moeten kunnen installeren.
Ik weet niet wat je bedoelt met "de download wil openen en resulteert in het openen van Basecamp"?

Heb je wel de setup.exe gedraaid die je in de zip file aantreft? Of wil je dit bestand direct openen met Basecamp, wat niet de bedoeling is. Kijk maar eerst naar dit filmpje, daarin staat uitgelegd hoe dat moet:
http://youtu.be/cxSh8Jt79OE?t=3m41s

Re: OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 14 apr 2014 22:30
door Doorloper
Oh, oh, wat dom van mij. Was alweer enige tijd geleden dat ik een kaart had gedownload. En die video was me ook al ontschoten.
Ben weer op het juiste spoor gezet.
Fijn toch, zo'n forum.

Bedankt.

André

Re: OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 14 apr 2014 23:22
door HaWee
de handleiding staat ook gewoon op de site van openfietsmap :wink:

Re: OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 15 apr 2014 00:04
door Doorloper
Ik blijk iets minder dom dan gedacht. Er is iets mis met mijn pc of programmatuur. Ik download OFM maar ik zie geen kans om het zipbestand uit te pakken. De rechtermuisknop geeft alleen maar de optie openen of in map plaatsen. Daar zou uitpakken bij moeten staan. Eerst dat probleem maar eens oplossen.

Re: OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 15 apr 2014 00:34
door HaWee
http://www.7-zip.org/ even een goede grais unzipper downloaden http://www.7-zip.org/download.html en installeren en je kunt verder

Re: OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 15 apr 2014 00:55
door Doorloper
Goede tip, maar het zat ooit standaard in het programma. Heb systeemherstel toegepast en oh wonder, de uitpaklink zit weer onder de rechtermuisknop.
Bedankt weer allen, je leert er toch elke keer weer van.

Re: OFM Benelux light en OFM Benelux samen op pc?

Geplaatst: 15 apr 2014 07:46
door guzzi vero
Daarvoor hoef je geen systeemherstel uit te voeren. Enkel verkenner openen, rechts klikken op het bestand dat je wil openen, eigenschappen, openen met wijzigen in 7-zip.