Pagina 1 van 1

cn europa nt 2014.40 weergeven op de computer

Geplaatst: 21 mei 2014 15:00
door K1300Sebastiaan
Hallo,

Ik heb de nieuwste kaarten ge download, cn Europa nt 2014.40.
de kaart heb ik ook op pc gezet nl. op de D schijf gezet verbant met te weinig ruimte op de C schijf
Hoe kan ik de kaart in basecamp gebruiken zonder de zumo ieder keer aan te sluiten?
als ik de zumo 660 aan de pc koppel ziet bascamp wel de kaart op het toestel
Of is dit niet mogelijk? Moet basecamp en de kaart op de zelfde schijf staan?

groet Sebastiaan

Re: cn europa nt 2014.40 weergeven op de computer

Geplaatst: 21 mei 2014 15:12
door Hans Vaessen
K1300Sebastiaan schreef: de kaart heb ik ook op pc gezet nl. op de D schijf gezet verbant met te weinig ruimte op de C schijf
Laat me raden: je hebt het kaartbestand van je toestel gewoon op je pc gezet? Dat gaat niet werken..

In express moet je aangeven dat de kaart ook op de pc moet komen. Zie wellicht http://youtu.be/ErhSdU98ALw

Overigens verwcht ik dat er 'elk moment' een nieuwe update uitkomt, mogelijk vandaag nog..

Re: cn europa nt 2014.40 weergeven op de computer

Geplaatst: 21 mei 2014 15:27
door K1300Sebastiaan
Hallo Hans

Nee De eerste keer allen de kaart gedownload en op de zumo gezet de tweede keer gekozen voor de installatie op de zumo en de pc toen een melding gekregen te weinig ruimte op C schijf vervolgens een nieuwe map op de D gemaakt en daar ge installeert. Bascamp is geïnstalleerd op de C scijf. Ik bekijk eerst je filmpje even.

Groet uit het mooie Appelscha
Sebastiaan

Re: cn europa nt 2014.40 weergeven op de computer

Geplaatst: 21 mei 2014 15:39
door Hans Vaessen
Dat klinkt wel goed; in principe zou hij dan gewoon zichtbaar moeten zijn. Maar er zijn wat meldingen van problemen met Express momenteel; mogelijk dat je daar tegenaan loopt.

Re: cn europa nt 2014.40 weergeven op de computer

Geplaatst: 21 mei 2014 17:03
door HaWee
@Sebastiaan:

je kunt al je bestaande kaarten met GMTK verplaatsen van de c naar de d schijf http://www.javawa.nl/gmtk.html op deze manier werken ze goed.

Een andere methode om meerdere GB vrij te maken op je c schijf is het verplaatsen van de swapfile (virtueel geheugen) rechtsklik op myComputer, properties (eigenschappen) advanced system setting (geavanceerde instellingen?) tab advanced , bovenste keuze performance (prestaties) virtual memory etc , knop settings (instellingen) weer tab advanced , virual memory (virtueel geheugen) knop change (wijzig) haal het vinkje weg bij "automatic manage paging file" , klik de D schijf aan, daar staat none (geen) kies custom size (zelf instellen?) en vul in de 2 vakjes (begin en max) hetzelfde getal in nl wat er beneden als aanbevolen staat (ong 1,5 keer je echte geheugen) en klik de knop set .
Nu staat er bij de D schijf dat hij een pagingfile heeft, nu klik je c aan en kiest voor geen pagingfile.
pc herstarten en je hebt meerdere GB extra vrij op c

een simpeler methode is vaak om ccleaner te installeren www.piriform.com en de cleaner te runnen, als dat niet regelmatig gebeurt kun je daar ook makkelijk meer dan een GB mee winnen en je pc wordt nog sneller ook.