Routes maken en doormailen
Geplaatst: 27 feb 2017 15:50
Ik werk al lang met Garmin maar stuit toch steeds op dezelfde problemen.
Voor een autoclub maak ik de routes in Basecamp.
Eerst maak ik een route op de onroute motorkaart.
Gewoon dus vertrek en aankomst waipoints maken en de route automatisch laten berekenen
Dan verander ik de kaart op City nav Europa.
Dan overtrek ik de route met de routetool tot ik een vergelijkbare route heb en delete de onroute route.
Ik zet echt wel genoeg punten opdat de GPS gedwongen wordt om de volgorde te volgen.
Dan pas ik de route aan door elk punt te bekijken en eventueel op de weg te plaatsen.
Ik maak van alle tussenpunten zachte punten, en wanneer er teveel wegenpunten zijn maak ik hier en daar een hard punt.
Wanneer de route op PC ok lijkt sluit ik de GPS(NUVI 2597) aan en sleep de route erin.
Meestal gaat dat dus perfect.
Nu mail ik de bestanden door naar de clubgenoten, en daar gaat het meestal mis.
De meesten hebben alemaal dezelfde GPS.
Ik neem aan dat de kaartversie wel kan verschillen, maar toch
Wij rijden wel meestal achter elkaar aan, maar soms is iemand achter of zag de afslag niet en rijdt rechtdoor.
In elk geval geeft de GPS niet dezelfde instructies bij iedereen.
Nu heb ik die maibestanden ook naar mijn gps geupload en wanneer ik deze vanuit de gps in Basecamp bekijk, is de route een spinneweb geworden waar je kop noch staart aan krijgt.
Mijn vraag nu:
Wat doe ik hierin verkeerd?
Graag een reactie aub?
Voor een autoclub maak ik de routes in Basecamp.
Eerst maak ik een route op de onroute motorkaart.
Gewoon dus vertrek en aankomst waipoints maken en de route automatisch laten berekenen
Dan verander ik de kaart op City nav Europa.
Dan overtrek ik de route met de routetool tot ik een vergelijkbare route heb en delete de onroute route.
Ik zet echt wel genoeg punten opdat de GPS gedwongen wordt om de volgorde te volgen.
Dan pas ik de route aan door elk punt te bekijken en eventueel op de weg te plaatsen.
Ik maak van alle tussenpunten zachte punten, en wanneer er teveel wegenpunten zijn maak ik hier en daar een hard punt.
Wanneer de route op PC ok lijkt sluit ik de GPS(NUVI 2597) aan en sleep de route erin.
Meestal gaat dat dus perfect.
Nu mail ik de bestanden door naar de clubgenoten, en daar gaat het meestal mis.
De meesten hebben alemaal dezelfde GPS.
Ik neem aan dat de kaartversie wel kan verschillen, maar toch
Wij rijden wel meestal achter elkaar aan, maar soms is iemand achter of zag de afslag niet en rijdt rechtdoor.
In elk geval geeft de GPS niet dezelfde instructies bij iedereen.
Nu heb ik die maibestanden ook naar mijn gps geupload en wanneer ik deze vanuit de gps in Basecamp bekijk, is de route een spinneweb geworden waar je kop noch staart aan krijgt.
Mijn vraag nu:
Wat doe ik hierin verkeerd?
Graag een reactie aub?