Bij mijn Zumo 350 wil ik de coördinaten van het hotel in Frankrijk invoeren, na invoeren van de N coördinaten kan ik de E niet kiezen want het toestel blijft op W staan.
Instellingen: h ddd.ddddd of h ddd mm.mmm of h ddd. mm.ss.s geeft geen verandering alleen W kiezen blijft
datum instelling: WGS84
Is er een instelling probleem of doe ik iets anders fout?
Ben
Coordinaten invoeren
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 414
- Lid geworden op: 30 sep 2005 15:44
- Locatie: Dordrecht
- Contacteer:
Coordinaten invoeren
BMW 1200RT (2005), Zumo 350LM, Nikon D750, Sony Cyber-shot WX50, Dakota 20 en Nuvi 1340
Re: Coordinaten invoeren
Ik kwam deze tegen: http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=1022
Maar geeft niet echt een antwoord. Misschien is het inmiddels opgelost, even een 350 dezkundige afwachten.
Noodoplossing om waypoint op je gps te krijgen is via Basecamp.
Maar geeft niet echt een antwoord. Misschien is het inmiddels opgelost, even een 350 dezkundige afwachten.
Noodoplossing om waypoint op je gps te krijgen is via Basecamp.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 414
- Lid geworden op: 30 sep 2005 15:44
- Locatie: Dordrecht
- Contacteer:
Re: Coordinaten invoeren
De betreffende coördinaten in BaseCamp ingevoerd, gaat zonder problemen naar de juiste positie.
BMW 1200RT (2005), Zumo 350LM, Nikon D750, Sony Cyber-shot WX50, Dakota 20 en Nuvi 1340
Re: Coordinaten invoeren
volgens mij ben je op de verkeerde plaats de coördinaten aan het ingeven,want w is bij instellingen
Voor coördinaten moet je op waarheen klikken,dan categorieën,dan naar beneden scrollen met het pijltje tot je coôrdinaten ziet staan ,daar klik je dan op,en dan zie je twee balken boven is N en onder is O hier coördinaten invullen op kaartweergave klikken en dan op ga
Voor coördinaten moet je op waarheen klikken,dan categorieën,dan naar beneden scrollen met het pijltje tot je coôrdinaten ziet staan ,daar klik je dan op,en dan zie je twee balken boven is N en onder is O hier coördinaten invullen op kaartweergave klikken en dan op ga
Pol met BMW 1200 RT +BMW 1150gs+BMW r1200GSA en een Zumo XT+Zumo 390+Tripy 1+tripy 2+edge
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
ps. schijffouten mag je houden ik ben blij dat ik ze kwijt ben
Iedereen zei dat gaat niet.En toen kwam er iemand die dat niet wist,en die deed het gewoon.
-
- WayPoint relatie
- Berichten: 414
- Lid geworden op: 30 sep 2005 15:44
- Locatie: Dordrecht
- Contacteer:
Re: Coordinaten invoeren
Helaas, geeft hetzelfde resultaat
BMW 1200RT (2005), Zumo 350LM, Nikon D750, Sony Cyber-shot WX50, Dakota 20 en Nuvi 1340
Re: Coordinaten invoeren
Hazeldonk, wij zijn nu 6 maanden verder, maar ik ben eigenlijk wel benieuwd
of het nog gelukt is met de gps-coördinaten.
of het nog gelukt is met de gps-coördinaten.
Garmin Camper 770 LMT-D
Garmin Zümo 590 LM
Garmin Edge 830
BaseCamp
Garmin Zümo 590 LM
Garmin Edge 830
BaseCamp
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3865
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: Coordinaten invoeren
Zoals polmcfree al eens schreef..... klopt het precies. En daar is inderdaad Z of W te kiezen.polmcfree schreef:volgens mij ben je op de verkeerde plaats de coördinaten aan het ingeven,want w is bij instellingen
Voor coördinaten moet je op waarheen klikken,dan categorieën,dan naar beneden scrollen met het pijltje tot je coôrdinaten ziet staan ,daar klik je dan op,en dan zie je twee balken boven is N en onder is O hier coördinaten invullen op kaartweergave klikken en dan op ga
Dus Hazeldonk doet iets anders fout.
Kies WAARHEEN,
dan CATEGORIEËN,
naar beneden scrollen tot COÖRDINATEN, (bij mij helemaal onderaan)
daar klik je op,
je ziet twee balkje, N en O,
coördinaten invullen, (kan ook Z of W kiezen)
GEEF WEER OP KAART, aanklikken en dan op GA....
En mocht het probleem al opgelost zijn dan vind ik het jammer dat het niet even gemeld is....
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets