ON ROUTE SELECT GARMIN 340
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22862
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
En je had het juiste antwoord al op 8 september kunnen hebben toen vroeg ik voor de eerste keer om het JDM rapport
"Always Look on the Bright Side of Life"
- Frank
- WayPoint relatie
- Berichten: 2550
- Lid geworden op: 14 mar 2004 23:36
- Locatie: Helmond (Stiphout)
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
In ieder geval mooi dat het opgelost lijkt/is!
Wat ik wel vreemd vind is dat het ontbreken van de juiste kaart niet bij het bezoek aan Vessem is opgemerkt... Dat had een oplettende Waypoint medewerker toch moeten zien?
Wat ik wel vreemd vind is dat het ontbreken van de juiste kaart niet bij het bezoek aan Vessem is opgemerkt... Dat had een oplettende Waypoint medewerker toch moeten zien?
Groeten,
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Frank
BMW F800GT/Zumo XT/GPSmap 62s/ Edge 830/VivoActive 3/Venu SQ
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Eerder gaf ts aan dat het gewoon volgen van routes goed ging, zie bijgaand citaat De juiste kaart moet er dan in gezeten hebben. Ik ben ervan overtuigd dat er meerdere pogingen gedaan zijn en dat hierbij de kaart verdwenen is.FRANKY1962 schreef:probleem is enkel bij ingevoerde routes van de dvd of internet. groeten
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3865
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Ik heb het gisteren uitgeprobeerd om een track om te laten rekenen tot een route terwijl alle kaarten uitgeschakeld waren. Alleen de basiskaart was aanwezig.
Er werd een route berekend die gelijk liep met de track.... Ik heb hem niet gereden omdat het al donker was.
Er werd een route berekend die gelijk liep met de track.... Ik heb hem niet gereden omdat het al donker was.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18272
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Waarschijnlijk zat er al die tijd wel een kaart in, namelijk die op de SD-kaart die in de eerste versies van het rapport niet meegenomen werd. Alleen begreep ik dat er op die SD twee verschillende versies van de NT-kaart stonden, en hoogstwaarschijnlijk stonden ze op het toestel ook allebei aan. Dat is (zoals bij de meesten bekend) ook een bron voor allerlei problemen.
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Er zat inderdaad op de sd een stuk 2017.30 kaart op. Weet ondertussen niet meer wat, maar heb het hem laten verwijderen nadat hij de goeie kaarten had. Dus bij Waypoint hebben ze dus wel een kaart gezien. Maar ik denk dat de ervaren gebruikers hier wel weten wat er aan de hand kan zijn.
Zumo XT, iPhone 13 Pro Max, Shubert SRC M1+ SCM1 , BaseCamp 4.8.12, CN Europe NTU 2023.20, Onroute motor 5.15 Europa, tomtom Vio.
-
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 20 aug 2019 16:03
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Hoi in mijn eerrdere post had ik vermeld dat er twee kaarten aanwezig waren. 2020.10 central europe en 2017.30 Graz ostereich. Deze laatste heb ik in eerste instantie afgevinkt en nadien met jdm verwijderd. Dus er waren kaarten.
Bij de opmaak van finaal rapport bleek er geen routerende kaart in te zitten ? en de nieuwste 2020.20 heb ik via Garmin express er op gezet. Toen ik dan ging kijken naar mijn routes waren die allemaal foutief bv 600 meter en 5 minuten rijden. Heb aldus de routes uit reisplanner verwijderd en opnieuw via tracks omgezet naar reis en toen zag de kaart op mijn zumo er goed uit. Wat er is misgegaan ik zou het echt niet weten. Ga waarschijnlijk morgen de route mooi brabant nog eens rijden. Wordt mooi weer dus... mocht het weer mis gaan horen jullie het.... fingers crossed
Bij de opmaak van finaal rapport bleek er geen routerende kaart in te zitten ? en de nieuwste 2020.20 heb ik via Garmin express er op gezet. Toen ik dan ging kijken naar mijn routes waren die allemaal foutief bv 600 meter en 5 minuten rijden. Heb aldus de routes uit reisplanner verwijderd en opnieuw via tracks omgezet naar reis en toen zag de kaart op mijn zumo er goed uit. Wat er is misgegaan ik zou het echt niet weten. Ga waarschijnlijk morgen de route mooi brabant nog eens rijden. Wordt mooi weer dus... mocht het weer mis gaan horen jullie het.... fingers crossed
-
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 20 aug 2019 16:03
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Mgent, ervaren gebruiker, jij weet wat er aan de hand is, wil je dit dan met ons/mij delen . Is toch doel van een forum ...
- Jeroen D.
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 1265
- Lid geworden op: 3 sep 2008 07:31
- Locatie: Uden
- Contacteer:
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Toen de klant in de winkel was in Vessem heeft de oplettende WayPoint medewerker (ik in dit geval ) het toestel gecontroleerd, en toen was de kaart niet aanwezig, want anders had ik die zeker verwijderd.Frank schreef: Wat ik wel vreemd vind is dat het ontbreken van de juiste kaart niet bij het bezoek aan Vessem is opgemerkt... Dat had een oplettende Waypoint medewerker toch moeten zien?
Ik twijfel wel of de mSD-kaart toen in het toestel zat... Als die niet in het toestel zat tijdens het winkelbezoek heb ik hem inderdaad niet opgemerkt.
Dubbele kaarten staat namelijk in de top 3 van oorzaken van problemen die we hier in de winkel tegenkomen
Ik hoop dat het probleem nu opgelost is!
Kijk ook eens op mywaypoint.nl en tv.gps.nl voor veelgestelde vragen en handleidingen!
-
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 20 aug 2019 16:03
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Hallo Kempenroute bezig nu. Vertrokken vanuit Lommel naar begin route Luyksgestel en aangekomen bij beginpunt route opgestart naar eind en tijden klopten met de afstanden. Op drie kwartier van einde zijn de wegen aangepast want stuurt mij fietspad enz...op bepaald moment weer nadert scherm en zegt u nadert viapunt ? Na wat gesukkel toch buurt van route gereden . toch geprobeerd de route terug op te starten in buurt van waar ik stond en tjden weer goed.
Dus driekwart goed en dan even klodderen en nu stop bak koffie en seffens vervolg. Hou jullie op hoogte ...
Dus driekwart goed en dan even klodderen en nu stop bak koffie en seffens vervolg. Hou jullie op hoogte ...
-
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 20 aug 2019 16:03
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Jeroen die sd is er nooit uit geweest. Mvg
-
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 20 aug 2019 16:03
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
De kempenroute uit kunnen rijden vanuit Mierlo. Iets er voor. Route opnieuw ingegeven met eind en perfect verlopen.
Half uur kwijt op de a270 en bijliggende ronde punten. Daar begon hij te flippen met het woord nadert en rare tijden. Geen 5000 km meer. Dat kwam toen waarschijnlijk kaart oostenrijk. Dus ofwel is die route daar iets gewijzigd of is de dvd niet meer up to date. Soit toch mooie tour. Zal binnenkort nog eens een andere doen hoe die verloopt. Keep you all informed.
Half uur kwijt op de a270 en bijliggende ronde punten. Daar begon hij te flippen met het woord nadert en rare tijden. Geen 5000 km meer. Dat kwam toen waarschijnlijk kaart oostenrijk. Dus ofwel is die route daar iets gewijzigd of is de dvd niet meer up to date. Soit toch mooie tour. Zal binnenkort nog eens een andere doen hoe die verloopt. Keep you all informed.
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Ik heb al eerder gezegd dat je deze routes eerst na dient te lopen in BaseCamp. Het punt wat jij aanhaalt is kort geleden flink aangepast. Niet de route, maar de wegen aldaar. De A270 mag je niet op, maar moet je oversteken. Vervolgens kom je op plekken die op de huidige kaarten niet meer bestaan.
Zumo XT2 op FJR1300AS (motor), Edge 1040 op Levo FSR(atb), Pegasus Evo (e-bike) en voor wandelen en Nuvi 3598LMTD voor auto.
-
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 20 aug 2019 16:03
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Klopt Rush. Basecamp ga ik deze wintermaanden aanleren. Ter plekke met een beetje logisch nadenken had ik dit direct moeten zien. Al bij al een mooie rit.
-
- Berichten: 53
- Lid geworden op: 20 aug 2019 16:03
Re: ON ROUTE SELECT GARMIN 340
Hallo winter dus even snel gekeken op basecamp en je ziet idd dat die kempenroute op de autostrade loopt. Dien ik dan gewoon deze met pijltje aan te passen rechtdoor ? En nu weet ik dat van die route er een probleempje was maar laten herbereken in bc van een route van de dvd hoe doe je dat dan ? Heb nog maar een filmpje bekeken op youtube. Omdat er misschien een snelle manier is om die route te laten herberekenen. Spaart mij tijd. Bedankt mannen en een fijn eindejaar !