op mijn Zumo660 LM, welke tot vorig jaar elke kaart update prima werkt
geef na de update van de nw kaarten, de geen gegevens melding bij gebruik.
zet ik de kaar op t hoofd scherm aan, laat deze wel de wegen zien.
op de sd kaart staat:
gmapsup 1.img CN EuropNT 2022'10
u vraagt dan een link voor JaVaWa device manager raport:
https://jdm.javawa.nl/RwPF#device1
hopelijk komen we hiermee weer verder
mvg
ook ik ervaar #geen gegevens#
- RonalT
- WayPoint relatie
- Berichten: 3865
- Lid geworden op: 20 sep 2006 19:14
- Locatie: Dinteloord
- Contacteer:
Re: ook ik ervaar #geen gegevens#
Op je toestel staan de Time Zone Kaart voor de verschillende tijdszones in Europa en de Basemap, dit is een kaart met de hoofdwegen in Europa.
op de SDcard staat de City Navigator kaart. Dit is de normale wegenkaart.
Wat is nu het probleem? Gegevens meldingen.... ??
Bedoel je dan dat er geen aanwijzingen getoond worden.
op de SDcard staat de City Navigator kaart. Dit is de normale wegenkaart.
Wat is nu het probleem? Gegevens meldingen.... ??
Bedoel je dan dat er geen aanwijzingen getoond worden.
Groeten, RonalT
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
Mijn epitaaf wordt volgens mijn vrouw: zo en nu is iedereen de weg kwijt!
SP2610, Z340, Z550, Z590, XT1, CityNavigator, OpenStreetMap, OMK
En een Vivosmart HR / Vivoactive 4 om mijn arm. EDGE 130 en 530 voor op de fiets
- JaVaWa
- WayPoint GPS specialist
- Berichten: 18272
- Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
- Locatie: Traiectum
- Contacteer:
Re: ook ik ervaar #geen gegevens#
Hernoem het bestand gmapsup1.img naar gmapsupp.img; het bestand staat in de map Garmin op de SD-kaart. (De andere gmapsup1.* hoeven niet per se hernoemd te worden, maar doe ze voor de volledigheid ook maar)
Daarnaast staan er een hoop bestanden op de SD-kaart die er niet op thuishoren; eigenlijk alles wat niet in de map Garmin staat. Die kun je beter verwijderen.
Enige achtergrondinformatie: de zumo 660 ondersteunt maximaal twee kaartbestanden op de SD, en alleen als die gmapsupp.img en gmapsup1.img heten. Het tweede bestand (gmapsup1.img) werkt echter alleen als er ook een gmapsupp.img aanwezig is! Staat er maar één kaartbestand op, dan moet die dus altijd gmapsupp.img heten. Bij de zumo 450/500/550 gaat dit verhaal niet op, die ondersteunt maar één bestand op de SD. Bij nieuwere zumo's kunnen er wel meer op, en maakt het niet zoveel uit hoe de bestanden heten (zolang ze maar wel de extensie .img hebben).
Daarnaast staan er een hoop bestanden op de SD-kaart die er niet op thuishoren; eigenlijk alles wat niet in de map Garmin staat. Die kun je beter verwijderen.
Enige achtergrondinformatie: de zumo 660 ondersteunt maximaal twee kaartbestanden op de SD, en alleen als die gmapsupp.img en gmapsup1.img heten. Het tweede bestand (gmapsup1.img) werkt echter alleen als er ook een gmapsupp.img aanwezig is! Staat er maar één kaartbestand op, dan moet die dus altijd gmapsupp.img heten. Bij de zumo 450/500/550 gaat dit verhaal niet op, die ondersteunt maar één bestand op de SD. Bij nieuwere zumo's kunnen er wel meer op, en maakt het niet zoveel uit hoe de bestanden heten (zolang ze maar wel de extensie .img hebben).
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.
Mijn 130 GPS-toestellen
Mijn 130 GPS-toestellen
Re: ook ik ervaar #geen gegevens#
fijn met zo snel antwoorden.RonalT schreef: ↑21 apr 2022 00:10Op je toestel staan de Time Zone Kaart voor de verschillende tijdszones in Europa en de Basemap, dit is een kaart met de hoofdwegen in Europa.
op de SDcard staat de City Navigator kaart. Dit is de normale wegenkaart.
Wat is nu het probleem? Gegevens meldingen.... ??
Bedoel je dan dat er geen aanwijzingen getoond worden.
als ik de zumo wil gebruiken, werkt op t oog alles.
dus kies ik waarheen:
maar ze herkend geen invoer van gegevens, dwz als ik n plaats intyp vraagt ze wel om n huis nummer en straat
maar vervolgens kent ze geen enkele plaats of straat waar dan ook.
kies ik kaart
dan weet ze waar ik ben (stat dan uit gezoomd) en hoe de wegen lopen
zoom ik in dan leest ze ook de straat namen.
de MP3 en bluetooth werken gewoon, als ook de flitspalen en de snelheids aanduidingen
het gaat in mijn geval dus om de planning naar een adres toe, vanaf waar je je bevind.
Re: ook ik ervaar #geen gegevens#
dit ga ik vanavond even bekijken en dan aanpassen.JaVaWa schreef: ↑21 apr 2022 01:09Hernoem het bestand gmapsup1.img naar gmapsupp.img; het bestand staat in de map Garmin op de SD-kaart. (De andere gmapsup1.* hoeven niet per se hernoemd te worden, maar doe ze voor de volledigheid ook maar)
Daarnaast staan er een hoop bestanden op de SD-kaart die er niet op thuishoren; eigenlijk alles wat niet in de map Garmin staat. Die kun je beter verwijderen.
Enige achtergrondinformatie: de zumo 660 ondersteunt maximaal twee kaartbestanden op de SD, en alleen als die gmapsupp.img en gmapsup1.img heten. Het tweede bestand (gmapsup1.img) werkt echter alleen als er ook een gmapsupp.img aanwezig is! Staat er maar één kaartbestand op, dan moet die dus altijd gmapsupp.img heten. Bij de zumo 450/500/550 gaat dit verhaal niet op, die ondersteunt maar één bestand op de SD. Bij nieuwere zumo's kunnen er wel meer op, en maakt het niet zoveel uit hoe de bestanden heten (zolang ze maar wel de extensie .img hebben).
hmm, geen idee wat daar dan instaat
of het zou een tour moeten zijn van lang geleden en wat muziek
maar ook daar kijk ik naar.
Re: ook ik ervaar #geen gegevens#
t was even een gezoek, maar nu alle gmapsup1.img verandert gmapsupp.
ze reageert weer op de plaats en straat namen.
morgen haar weer even meenemen om verder te testen
super, alvast bedankt JaVaWa
ze reageert weer op de plaats en straat namen.
morgen haar weer even meenemen om verder te testen
super, alvast bedankt JaVaWa
Re: ook ik ervaar #geen gegevens#
heerlijk alles werkt weer als vanouds