Vandaag een prachtige rit op de racefiets gemaakt vanuit Rijswijk naar Haarzuilens.
Druk de rit thuis af op mijn Garmin (1030) en het blijkt dat de terugweg geregistreerd is als een lange streep. Zie bijlage.
In strava zijn wel alle segmenten die ik op de terugweg gereden heb te zien. Dus die zijn wel geregistreerd. Ook het aantal kilometers klopt met wat het toestel aangaf.
Iemand een idee hoe dit komt en hoe het te fixen is?
GPX FILE CORRUPT / GARMINFAIL
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 14 jul 2022 18:08
GPX FILE CORRUPT / GARMINFAIL
- Bijlagen
-
- Screenshot_20220714-174948_Chrome.jpg (115.48 KiB) 231 keer bekeken
- Erik
- WayPoint relatie
- Berichten: 2596
- Lid geworden op: 2 jun 2006 00:07
- Locatie: waar de tongval Nedersaksisch is
Re: GPX FILE CORRUPT / GARMINFAIL
Helpdesk
Groeten
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
Erik BMW K met StreetPilot IIIdeluxe => SP2610 => SP2720 => SP2820 met CNEur NT LTU, MapSource 6.12.4 (WinXP) en 6.16.3 (W10); eTrex Legend HCx met OpenFietsMap; nüvi 2595LM; Garmin vívofit; Concept 2; SRC op Schuberth C3 PRO
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 14 jul 2022 18:08
Re: GPX FILE CORRUPT / GARMINFAIL
Helpdesk van?
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: 14 jul 2022 18:08
Re: GPX FILE CORRUPT / GARMINFAIL
Dank je, zet de link naar dit onderwerp daar in!