BaseCamp

De opvolger van Mapsource
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Sono io
Berichten: 37
Lid geworden op: 17 jun 2010 10:31
Locatie: Hattem

BaseCamp

Bericht door Sono io »

Is er geen mogelijkheid dit in een Basecamp MAP te plaatsen?

Ik ben veel wezen zoeken op dit forum maar ik kan niet vinden wat ik zoek.

Mijn vraag: Als je het gratis programma Basecamp op je computer zet dan vind ik de mappen maar heel matig. Basis? Maar als ik kijk bij voorbeelden en uitleg op youtube dan lijken die kaarten veel mooier. Ik wil van mijn Dakota 20 graag de gemaakte tracks opslaan en op de computer bekijken. Ook de kleine straatjes waar ik heb gewandeld in bijvoorbeeld San Marino. Daarnaast zou ik het ook leuk vinden om de gemaakte tracks aan anderen te laten zien. Het liefst in google earth omdat veel mensen dat op de computer hebben staan. Moeten zij anders ook eerst BaseCamp installeren?

Volgens mij kun je in BaseCamp ook de hoogtes e.d. en lengte van de gemaakte tracks zien?

Bedankt vast voor de moeite om het mij uit te leggen of waar kan ik goed info vinden over het gebruik van BaseCamp?

Groeten,
Henk
Beginnende GPS-er

Gebruikersavatar
HaWee
Onafhankelijk GPS-specialist
Onafhankelijk GPS-specialist
Berichten: 22931
Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
Locatie: Eindhoven

Bericht door HaWee »

je gebruikt de kaarten die je hebt. Als je in Mapsource geen kaarten hebt zie je ook alleen een grove basiskaart. Als je goede kaarten installeerd heb je ook in basecamp een goed detail, geen kaarten - geen detail.

Als je geen kaart van san marino hebt kun je de straatjes niet zien. je kunt wel kiezen voor toon in Google earth en dan zie je de details van de GE kaarten.

als je de track in GE hebt staan kun je hem zelf met save as opslaan als een kmz bestand en dit mailen naar iemand die ook GE op de pc heeft.
"Always Look on the Bright Side of Life"

Gebruikersavatar
Jacob_Bax
WayPoint relatie
WayPoint relatie
Berichten: 6906
Lid geworden op: 7 mei 2006 15:48
Locatie: Gorinchem
Contacteer:

Bericht door Jacob_Bax »

Je kan ook het gpx bestand opsturen, die kan je ook openen in GE
Garmin GPS12, GPSmap 60CSx, eMap, GPSmap 78s, 2xStreetpilot III colormap Streetpilot 2610, Virb, Virb Ultra 30,
OSM
Het licht aan het eind van de tunnel kan ook de trein zijn.

Gebruikersavatar
Sono io
Berichten: 37
Lid geworden op: 17 jun 2010 10:31
Locatie: Hattem

Bericht door Sono io »

Citaat: Als je goede kaarten installeerd heb je ook in basecamp een goed detail.

Hoe kom ik dan aan goede kaarten? Uiteraard heb ik wel bij mijn Dakota een kaart van heel europa erbij gekocht. Bedoel je die? Moet ik die in BaseCamp zetten?

Ik kan de tracks die ik nu op mijn Dakota heb staan niet zien of importeren vanaf mijn Dakota naar GE.

Henk
Beginnende GPS-er

Gebruikersavatar
HaWee
Onafhankelijk GPS-specialist
Onafhankelijk GPS-specialist
Berichten: 22931
Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
Locatie: Eindhoven

Bericht door HaWee »

heb je die erbij gekocht ? Dan heb je een DVD waarmee je de kaart op je pc kunt installeren.
Als je de preinstalled topo bedoeld, die kun je niet installeren of copieeren op je pc maar in Basecamp wel gebruiken als je de gps aan de pc hangt. (zodra je de gps loskoppelt is de kaart weg)

je kunt de track importeren van de gps naar Basecamp en dan saven als gpx en versturen voor gebruik in GE
"Always Look on the Bright Side of Life"

HtV
Berichten: 988
Lid geworden op: 8 mei 2008 01:02
Locatie: Velp

Bericht door HtV »

De Dakota heeft volgens mij geen pre-installed topo.
Dus dan zal het wel de CN Europa zijn. Als die op je pc is geïnstalleerd dan doet ie het ook in Basecamp.
Hans, Nuvi 760, Oregon 400T, Nuvi 2599 LMT-D

Plaats reactie

Terug naar “Garmin Basecamp voor Windows”