Geachte forumleden,
Sinds kort liggen de routes en tracks op de kaart (in BC) naast de weg. Heel irritant. kan iemand mij helpen?
Wat ik al geprobeerd heb (a) routes herbereken (b) JaVaWa.
Heeft iemand een antwoord of idee ? (ps ben een ervaren BC gebruiker)
Tracks en Routes liggen naast de weg
- HaWee
- Onafhankelijk GPS-specialist
- Berichten: 22861
- Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
- Locatie: Eindhoven
Re: Tracks en Routes liggen naast de weg
JaVaWa geprobeerd , JaVaWa is de maker van vele nuttige programma's die allemaal hun eigen naam hebben. aub juiste programma naam vermelden bij vragen.Robber schreef:Wat ik al geprobeerd heb (a) routes herbereken (b) JaVaWa.
Het zou wel eens op te lossen kunnen zijn met GMTK van JaVaWa met de functie Extra-Tile cache wissen.
Het kan soms ook helpen om in Basecamp een paar keer Ctrl+G te geven of Ctrl+N
"Always Look on the Bright Side of Life"
Re: Tracks en Routes liggen naast de weg
Geachte HaWee,
Heel hartelijk dank voor uw tip c.q. antwoord.
Uw tip CTRL+N is effectief. De gekleurde lijnen van de routes liggen weer netjes op de weg.
Nogmaals dank. Mvrgr.
Heel hartelijk dank voor uw tip c.q. antwoord.
Uw tip CTRL+N is effectief. De gekleurde lijnen van de routes liggen weer netjes op de weg.
Nogmaals dank. Mvrgr.