Foutmelding Basecamp

De opvolger van Mapsource
Plaats reactie
tiger
WayPoint relatie
WayPoint relatie
Berichten: 44
Lid geworden op: 20 dec 2004 20:59
Locatie: Oegstgeest

Foutmelding Basecamp

Bericht door tiger »

Middels de importfunctie van Basecamp heb ik een trackbestand ingeladen en een waypointbestand. Deze heb ik samengevoegd tot een trackbestand met daarin opgenomen de waypoints. Vervolgens dit nieuwe bestand geexporteerd naar de computer. Toen ik dit nieuwe bestand vervolgens weer wilde openen in Basecamp gaf deze aan dat er problemen waren bij het importeren: fout: ongeldig importbestand. Ik kon het bestand niet meer openen. Vervolgens geprobeerd in Mapsource. Daar lukte het wel. Het bestand via Mapsource onder een andere naam opgeslagen op de computer en vervolgens weer geprobeerd te importeren via Basecamp. Dat lukte! Maar wat ging er nu fout en hoe kan ik dat voorkomen?
Groetjes, Ger.

Gebruikersavatar
++ Lex ++
Onafhankelijk GPS-specialist
Onafhankelijk GPS-specialist
Berichten: 16618
Lid geworden op: 2 mei 2004 11:56
Locatie: Mellieha, Malta

Re: Foutmelding Basecamp

Bericht door ++ Lex ++ »

Ik neem aan dat je de waypoints en de track samen in een lijst gezet hebt en daarna de lijst hebt opgeslagen.
Dit kan als gpx- of gdb-bestand.

Dit zou allebei moeten kunnen. Dat er toch iets fout ging moet een andere oorzaak hebben, misschien een verboden teken in een naam. Het kan ook door toeval komen. Wellicht gaat het wel goed als je het nogmaals zou doen.
GPS 45, GPS III, GPS V, SP 2610, 60CSx, Nüvi 765, 62st

tiger
WayPoint relatie
WayPoint relatie
Berichten: 44
Lid geworden op: 20 dec 2004 20:59
Locatie: Oegstgeest

Re: Foutmelding Basecamp

Bericht door tiger »

Toch ben ik bang dat er iets fouts zit. Als ik namelijk het bestand via Mapsource onder een andere naam heb opgeslagen en vervolgens weer naar Basecamp importeer, dan is dit mogelijk. Exporteer ik vervolgens het bestand naar de computer en probeer deze vervolgens weer in Basecamp te laden dan geeft deze opnieuw de foutmelding. Kennelijk gaat er tijdens het exporteren van Basecamp naar de computer iets niet goed? Het bestand is overigens een gdb-bestand. Met een eerdere samenvoeging met gpx-bestanden had ik deze problemen niet.

Plaats reactie

Terug naar “Garmin Basecamp voor Windows”