topo pro benelux

De opvolger van Mapsource
Plaats reactie
helmus
Berichten: 11
Lid geworden op: 1 mei 2014 17:04

topo pro benelux

Bericht door helmus »

Hallo,

Ik heb Basecamp op mijn laptop geinstaleerd.
Even zo Topo pro Benelux en natuurlijk ontgrendeld.
Alles werkt naar behoren.
Nu heb ik een nieuwe laptop.
Bacecamp geinstalleerd en Topo benelux pro.
Maar het lukt mij niet om Topo pro Benelux weer te ontgrendelen.
Daarom, graag hulp.
B.V.D.

Gebruikersavatar
HaWee
Onafhankelijk GPS-specialist
Onafhankelijk GPS-specialist
Berichten: 22931
Lid geworden op: 28 jul 2008 16:24
Locatie: Eindhoven

Re: topo pro benelux

Bericht door HaWee »

hij is ontgrendeld (via de oude laptop) je kunt dus niet opnieuw ontgrendelen wel de reeds bestaande ontgrendelcode gebruiken.

een aantal mogelijkheden:

werkt de oude laptop nog? Dan gewoon met GMTK http://www.javawa.nl/gmtk.html de kaarten backuppen op de oude laptop naar een sd stick oid en dan met GMTK op de nieuwe laptop de kaarten herstellen, de codes komen dan automagisch mee.

oude laptop niet beschikbaar maar is de topo in de gps gezet vanuit de oude laptop (met mapsource of basecamp/mapinstall) dan hang je de gps aan de computer en runt GMTK en kiest Codes en dan Ontgrendelcodes importeren uit toestel

of je kijkt op je garmin account bij je topo kaart naar de ontgrendelcode en vult hem in via Basecamp via Kaarten - Kaartprodukten beheren- Ontgrendelbare regio - Toevoegen
"Always Look on the Bright Side of Life"

Plaats reactie

Terug naar “Garmin Basecamp voor Windows”