Even voorstellen

Nieuw op dit forum? Laat weten wie je bent en wat je met je GPS doet! En lees wat anderen ermee doen!
Plaats reactie
G Vries
WayPoint relatie
WayPoint relatie
Berichten: 5
Lid geworden op: 26 aug 2005 16:35

Even voorstellen

Bericht door G Vries »

Hallo,

Het wordt tijd dat ik me even voorstel.
Mijn naam is Guus Vries en ik woon in Berkel en Rodenrijs.
Ben nog zoekende naar een voor ons geschikte GPS.
We willen de GPS gebruiken vooral voor wandelen, fietsen en kanovaren.
Maar ook voor het rondtrekken in ons campertje.
We zijn nog onbekend met het gebruik van een GPS.
Ik lees veel op dit forum en leer daar veel van.
We hopen dat er snel een zaak komt in de omgeving van Zevenhuisen.
Veel GPS plezier,
Guus.

Gebruikersavatar
elsinga
WayPoint GPS specialist
WayPoint GPS specialist
Berichten: 10102
Lid geworden op: 8 jun 2004 15:00
Locatie: N52 55.981 E5 51.058
Contacteer:

Bericht door elsinga »

Guus,

als je de GPS vooral off-road wilt gebruiken komt al snel de 60C om de hoek kijken. Die kan ook ingezet worden in het campertje, maar dan wil je er wel City Select bij kopen. En als je dat toch wilt, dan is ook de Quest een overweging, die is inclusief CS goedkoper dan een 60C+CS.

Voor fietsen is de Quest net zo geschikt als de 60C (alhoewel je tracks eerst moet omzetten naar routes bij de Quest). In de kano maakt het ook niet zoveel uit, denk ik, wellicht is de Quest dan licht in het voordeel doordat de 60C liggend minder goed kan ontvangen. Voor beide zijn geen kano-houders overigens, al kan je de Quest houder wellicht met de zuignap op de bovenkant plakken.

Dan komen we bij het grootste gebruiksverschil: de Quest is in de auto stukken beter dan de 60c, meer geheugen en spraaknavigatie. Aan de andere kant is de 60C weer meer geschikt voor wandelen: makkelijker in de hand te houden (al is dit bij de Quest niet erg onhandig) en meer off-road features.

De tip blijft: ga ze eens ergens in de hand houden. En laat je dan goed voorlichten en demonstreren. Notter is daar natuurlijk een mooie plek voor. ;)
Supportvragen graag in het forum, niet per PM of e-mail!

Robert Elsinga =8- ) - (ex) GPS-V, Quest 1, Zumo 660, Montana 650t
(part-time Waypoint adviseur per 1 maart 2010)

Zie ook Youtube, Twitter, Facebook

Plaats reactie

Terug naar “Forum-leden stellen zich voor”