Explore 2 Watertappunten onder Zoeken

De toestellen voor fitness en sport
Plaats reactie
Doorloper
Berichten: 165
Lid geworden op: 8 dec 2012 23:49

Explore 2 Watertappunten onder Zoeken

Bericht door Doorloper »

In de winter onder garantie een ander exemplaar van Garmin ontvangen. Op vorige exemplaren zat onder de zoekfunctie onder Navigatie een overzicht van dichtsbijzijnde watertappunten met bijbehorende route er naar toe. Nu de temperaturen weer stijgen, bleek die functie op mijn huidige toestel verdwenen. Via internet en Drinkwaterkaart.nl krijg ik wel aanwijzingen hoe die watertappunten op de Explore2 te plaatsen, o.a. via Connect iq, maar mij lukt het niet. Er worden downloads aangeboden, maar ik kan ze na downloaden niet vinden. Een simpele handleiding kan mogelijk helpen.

Gebruikersavatar
guzzi vero
Berichten: 1810
Lid geworden op: 28 sep 2006 00:38
Locatie: Oostduinkerke

Re: Explore 2 Watertappunten onder Zoeken

Bericht door guzzi vero »

Denk dat het met de connect iq niet gaat lukken. POI's downloaden zoals beschreven op drinkwaterkaart.nl en deze in de map ..\Garmin\POI zetten. Indien map niet aanwezig, aanmaken.
BMW R1200RT en nog wat andere meuk - Zumo 590 - SP2820

Gebruikersavatar
JaVaWa
WayPoint GPS specialist
WayPoint GPS specialist
Berichten: 18936
Lid geworden op: 11 feb 2008 23:46
Locatie: Traiectum
Contacteer:

Re: Explore 2 Watertappunten onder Zoeken

Bericht door JaVaWa »

De Connect IQ app die ze aanbieden is een dataveld, die installeer je met Garmin Connect IQ. Erg bruikbaar lijkt me deze niet, de punten verschijnen niet op de kaart maar worden in een soort radar view getoond in een dataveld.
Dus inderdaad een POI-bestand ervan maken, zie ook viewtopic.php?p=468823
Kijk op https://www.javawa.nl voor GPS-gerelateerde software, informatie en tips.

Mijn 152 GPS-toestellen

Doorloper
Berichten: 165
Lid geworden op: 8 dec 2012 23:49

Re: Explore 2 Watertappunten onder Zoeken

Bericht door Doorloper »

Mijn reactie op jullie tips is blijkbaar niet goed doorgekomen. De tips bleken niet te werken met de Explore 2 volgens de link op de drinkwaterkaart (tst niet compatibel?) en de POI-loader wilde de taal in Nederlands en Engels niet accepteren. Ra Ra. Bezoek aan Waypoint leverde de informatie dat die tappunten standaard op de Explore2 moeten staan en dat de drinkwaterkaart blijkbaar op het geleverde 'overhaulde' apparaat is verdwenen. Advies: kaart via Garmin Express updaten en ...verrassing... de tappunten staan nu weer op mijn Explore 2 onder de zoeken-functie.

Plaats reactie

Terug naar “Forerunner en Edge”